Ke dni 1.11. 2011 byla ukončena realizace našeho projektu „ Pomáháme vám stavět s kvalifikovanými zaměstnanci".
Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR.
Cílem našeho projektu bylo:
Ze školících aktivit, které jsme plánovali, máme zrealizovaných:
V oblasti obchodních dovedností - která byla zaměřena na zlepšení komunikace se zákazníky, na rozvoj obchodních dovedností, na zdokonalení znalostí obchodního procesu a využití těchto znalostí v praxi
Při závěrečném hodnocení seminářů v oblasti obchodních dovedností bylo hodnoceno samotnými účastníky 14 kritérií na stupnici 1 až 5. Celkový průměr hodnocení a spokojenost se seminářem se v jednotlivých skupinách pohyboval:
V oblasti manažerských dovedností - která byla zaměřena na rozvoj osobnosti manažera, na zdokonalení jeho komunikačních, prezentačních a vůdčích schopností
Při závěrečném hodnocení seminářů v oblasti manažerských dovedností bylo hodnoceno účastníky 10 kritérií na stupnici 1 -10. Jako přínos pro svůj rozvoj hodnotili zaměstnanci takto:
V oblasti IT dovedností - která byla zaměřena na zvýšení znalostí v programech Excel, Outlook, Word, Power Point jsme proškolili 37 dní. Tato školení prošla, dle potřeb, napříč celou společností u všech zaměstnanců, kteří pracují s výpočetní technikou.
Průměrné závěrečné hodnocení kursů zaměstnanců v evaluačním dotazníku, jeho přínos a užitečnost, na stupnici 1 -10 byla 8.8.
Celkem jsme v době trvání našeho projektu proškolili 926 dní a bylo rozdáno 861 certifikátů. Všechny naplánované indikátory byly splněny.
Z toho :
145 mužů
82 žen
18 zaměstnanců mladších 25 let
31 zaměstnanců starších 50 let
83 zaměstnanců se středním odborným vzděláním
112 zaměstnanců se SŠ vzděláním
6 zaměstnanců s vyšším odborným vzděláním
26 zaměstnanců s vysokoškolským vzděláním
Jeden zaměstnanec, pokud by se zúčastnil všech školení, by na nich strávil 94 dní
Informace o našem projektu se dostávali mezi naše zákazníky přes naše webové stránky ,reklamní předměty a tiskové materiály.
Projekt „Pomáháme Vám stavět s kvalifikovanými zaměstnanci" byl ve společnosti STAVOSPOL s.r.o. naplánován jako projekt dlouhodobý s cílem navázat na již probíhající vzdělávaní.. Finanční podpora ze zdrojů ESF byla pouze určitou formou pomoci v oblasti lidských zdrojů , pomocí v nastartování rozšířené etapy vzdělávání ve vývoji společnosti. Konečným cílem bylo zvýšení znalostí a dovedností zaměstnanců, které by následně vedlo ke zlepšení a komplexnosti poskytovaných služeb pro zákazníky.
Prostředky, poskytnuté naší společnosti v rámci projektu „Pomáháme Vám stavět s kvalifikovanými zaměstnanci" byly využity maximálně ve prospěch rozvoje zaměstnanců a jejich znalostí a dovedností.V rámci strategie dalšího rozvoje firmy budou tyto jejich znalosti a dovednosti dále podporovány a rozvíjeny, aby byla zajištěna optimální udržitelnost vzdělávacích aktivit i po skončení jejich financování ze zdrojů ESF a SR ČR.
![]() |
|
|
8.2.12 | Připravili jsem pro Vás akční nabídku s horkými cenami na brikety, peletky a palivové dříví.
16.1.12 | Aktuální akční nabídka STAVOSPOL stavebního materiálu a stavebních služeb platná od 16.1.2012 do 29.2.2012.
10.1.12 | Ke dni 1.11. 2011 byla ukončena realizace našeho projektu „ Pomáháme vám stavět s kvalifikovanými zaměstnanci".