Menu

Jarní nabídka VELUX

Okna s trojsklem až o 5300 Kč VÝHODNĚJI a za každou venkovní roletu 2000 Kč ZPĚT!

Jarní nabídka VELUX

Energetická úspora je nyní ještě dostupnější

Jarní nabídka VELUX

Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od letošního roku se však trojsklo stává standardem i mezi střešními okny. A dobrá zpráva pro vaši peněženku: řešení od společnosti VELUX je cenově dostupné pro všechny.

Tepelná úspora

Každé střešní okno značky VELUX má pozitivní energetickou bilanci a je zařazeno do programu Zelená úsporám. Při zapuštěné montáži střešního okna dosáhnete ještě lepšího zateplení napojení okna na střešní plášť.

Energeticky úsporné trojsklo Uw 1,1

Nově dostupné trojsklo ve dřevěných a bezúdržbových oknech kategorie Standard Plus!

Dokonalá izolace

VELUX ThermoTechnology™ je nové řešení izolace, které využívá v konstrukci střešního okna vysoce kvalitní izolační materiál, jenž chrání před venkovním chladem a udržuje teplo uvnitř.

Dálkově ovládané venkovní rolety SML a SSL

Jarní nabídka VELUX


Po zakoupení venkovní rolety VELUX s dálkovým ovládáním můžete uplatnit nárok na získání 2000 Kč zpět. V případě zakoupení více rolet můžete výhodný nákup uplatnit na každý zakoupený výrobek.

Akce trvá do 15. července 2017 a vztahuje se na venkovní rolety VELUX s dálkovým ovládáním zakoupené od 1. května do 30. června 2017. Nárok na vrácení peněz za každou dálkově ovládanou venkovní roletu VELUX uplatněte do 15.7.2017, registrujte se do akce ZDE.

V případě, že Vás nabídka zaujala navštivte nejbližší prodejnu stavebnin STAVOSPOL pro další informace o cenách.

BEST ISOVER SMARTAPP TONDACH