Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

HELUZ

Česká firma Heluz vyrábí cihly již od roku 1876. Po roce 1989 se společnost rozšířila a založila závody Heluz Libochovice a Heluz Hevlín. Heluz nabízí pečlivě zpracované cihly z kvalitního materiálu, které vynikají trvanlivostí a odolností.

Momentálně je Heluz jeden ze tří největších výrobců zdicích systémů na našem trhu. Zatímco zbývající dva výrobci pocházejí ze zahraničí, Heluz je českou společností s dlouholetou tradicí, která se svými poctivými cihlami přesáhla již několik generací.

Díky nové technologii dosahují cihly Heluz skvělých tepelně izolačních a akustických parametrů. Speciálním zdivem pro utlumení hluků je broušená cihla AKU, která vyniká utišením zvuků i úzkou šířkou. V našem sortimentu najdete i další řady od společnosti Heluz – například zdivo UNI (univerzální zdivo pro obvodové i vnitřní nosné zdění), cihly PLUS pro energetickou úsporu nebo FAMILY s dokonalou geometrií cihelného bloku, která této řadě zajistila ocenění nejlepšího tepelně izolačního jednovrstvého zdiva na našem trhu, a jiné.