Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

Aktuality

Pobočky s míchacími centry

11/4 2024

Míchárna omítek a barev

Na vybraných pobočkách nabízíme míchání omítek a maleb v širokém množství odstínů, ze kterých si vybere každý náročný zákazník! Míchání probíhá na moderních automatických zařízeních a vybírat můžete hned z několika dodavatelů.

více

Velikonoční otevírací doba 2024

31/3 2024

Vážení přátelé, blíží se svátky jara a s nimi i změna v otevírací době. O Velikonocích u nás nakoupíte v pátek 29.3. dopoledne na všech pobočkách! Od soboty 30. 3. do pondělí 1.4. ale máme zavřeno. Těšit se na vás budeme opět v úterý 2.4. od 6h30.

Stavebniny STAVOSPOL

více

Inventury prodejen v lednu 2024

3/1 2024

Vážení zákazníci, 

pořádek na prodejnách musí být. A my se do něj pouštíme jako obvykle v první půlce ledna. Věnujte, prosím, pozornost změnám prodejní doby na našich střediscích z důvodu INVENTUR.POHOŘELICE 2.-3.1.2024 Zavřeno

LULEČ 2.1.2024 Zavřeno

BRNO STAŇKOVA 4.-5.1.2024 Zavřeno

PROSTĚJOV 5.-6.1.2024 Zavřeno

BRNO OLOMOUCKÁ 11.1.2024 Zavřeno

Děkujeme za pochopení

Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

více

Svátek 17. 11.

6/11 2023
Vážení zákazníci, 


 

v pátek 17. 11. budeme mít otevřeno v sobotním režimu od 7:00 do 11:00.


Stavebniny STAVOSPOL 

 

 

 

více

28. 10. máme zavřeno

25/10 2023
Vážení zákazníci, 


 

v sobotu 28. 10. máme zavřeno.


Stavebniny STAVOSPOL 

 

 

 

více

Přechod na zimní otevírací dobu 30. 10. 2023

23/10 2023

Vážení zákazníci, 


od pondělí 30 .10. 2023 přecházíme na zimní otevírací dobu.

Na našich stavebninách nás budete moci navštívit od 7:00 do 16:00.


Těšíme se na vás!

Stavebniny STAVOSPOL

více

Něco k snědku?

4/9 2023

Vážení zákazníci,


pouštíme do světa další novinku!


 Nyní jedině u nás můžete zakoupit lahodný oběd na stavbu nebo večeři po náročném dni. Nabízíme chutné pokrmy od společnosti konzervy Bez-E, s.r.o. a tradiční utopence z Hastrmanky.


Bez-e, s.r.o. je rodinná firma, která staví své produkty na kvalitě a rodinných receptech. Téměř všechny výrobky jsou ze zásady bez zbytečných konzervantů, barviv a stabilizátorů. Chuť konzerv tvoří hlavně maso, sůl, koření.


Utopenci z Hastrmanky je taktéž rodinou firmou, která vyrábí nakládané speciality z Vysočiny. Utopenci jsou lokálním pokladem a nyní je můžete mít přímo u nás.

 

Přijďte si pro ně přímo k nám a ochutnejte tyto lahodné produkty.


Pomáháme Vám stavět více než 30 let

více

V Hodoníně rozšiřujeme nabídku o produkty MEA

7/8 2023

Jsme rádi, že můžeme oznámit vzrušující novinku - náš sortiment se rozšiřuje o produkty od výrobce MEA.


Naše spolupráce s MEA znamená, že nyní můžeme nabídnout ještě pestřejší a komplexnější sortiment pro naše zákazníky. Bez ohledu na to, zda jste profesionálním stavebníkem, řemeslníkem nebo jednoduše hledáte materiály pro své domácí projekty, máme pro vás řešení. Od systémů pro odvodnění až po stavební ocel, MEA produkty jsou zde, aby vám pomohly dosáhnout optimálních výsledků.


Věříme, že kvalitní služby jsou stejně důležité jako kvalitní produkty. Zastavte se u nás, rádi vám pomůžeme najít nejlepší řešení, poskytneme rady, doporučení a dalších informace, které vás zajímají.


Rozšiřujeme náš sortiment o kvalitní produkty od výrobce MEA, abychom vám mohli poskytnout ještě lepší výběr a kvalitu. Navštivte nás a dejte nám příležitost vás přesvědčit o naší špičkové nabídce.


Pomáháme Vám stavět už více než 30 let.

 


více

Otevíráme míchací centrum

12/7 2023

S radostí Vám sdělujeme, že jsme otevřeli nové míchací centrum, kde mícháme omítky značky weber.

 


Weber je lídrem ve výrobě stavebních materiálů a jeho omítky jsou jednoduše nepřekonatelné. Ať už stavíte nový rodinný dům, nebo provádíte renovaci, omítky weber jsou tím pravým výběrem pro dosažení perfektního výsledku.


Abychom Vás oslovili ještě více, máme pro Vás skvělou novinku! Až do konce srpna máme speciální akci, při které Vám ke každé zakoupené omítce na rodinný dům do 400  nabízíme penetraci zcela ZDARMA. Penetrace je nezbytná pro ochranu Vašich zdí a prodloužení životnosti omítky. Tato nabídka je výjimečná příležitost, kterou rozhodně nechcete promeškat.


Navštivte naše stavebniny STAVOSPOL, můžete se těšit na široký výběr barev a textur, které dokonale ladí s Vaším designovým konceptem a přinesou Vašemu exteriéru eleganci a styl. Vaše stavební projekty si zaslouží to nejlepší a my jsme tu, abychom Vám to umožnili.

Nezapomeňte, že nabídka penetrace zdarma platí pouze do konce srpna, takže neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti.


Pomáháme Vám stavět už více než 30 let.

 


Akce platí do 31. 8. 2023


více

Rozšiřujeme nabídku o vazníky

12/7 2023

Vážení zákazníci, máme pro vás skvělou novinku! Nyní NOVĚ nabízíme vazníky ze sušeného hoblovaného řeziva, které představují skvělou volbu pro vaši střechu. Naše příhradové hoblované střešní vazníky jsou dodávány z řeziva vysušeného na 15 % vlhkosti, což zajišťuje odolnost proti dřevokazným škůdcům.


Díky tomu, že dřevo prošlo procesem sušení, jsou naše vazníky tvarově stálejší a méně náchylné k deformacím. Nemusíte se obávat, že by se v průběhu času začaly kroutit nebo měnit svůj tvar.


A to není vše! Abyste měli jistotu, že vazníky budou perfektně odpovídat vašim potřebám, nabízíme projektování na míru ve 3D. Tým certifikovaných odborníků se postará o kompletní proces od návrhu až po samotné provedení. Vaše střecha bude taková, jak jste si představovali!


Ať už preferujete vazníky s montáží nebo bez ní. Nabízíme také dopravu na autě s rukou, abychom vám usnadnili celý proces.


Takže pokud plánujete stavební projekt a potřebujete spolehlivé a kvalitní vazníky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi stavebními potřebami!


Pomáháme Vám stavět už více než 30 let.

 


více

Středy s dodavatelem v Hodoníně

23/5 2023

Vážení zákazníci,

máme pro vás skvělou zprávu!


 

Každou středu pořádáme setkání s dodavateli stavebního materiálu přímo u nás ve stavebninách v Hodoníně. Tohle je ideální příležitost seznámit se s nejnovějšími produkty a získat užitečné informace přímo od odborníků.


 

A to není všechno! Připravili jsme pro vás občerstvení, abyste si mohli dobře pochutnat během setkání. A jako bonus nabízíme zvýhodněnou cenu na vybrané zboží.


 

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost posílit své stavební know-how, navázat nové obchodní kontakty a získat kvalitní materiály za výhodné ceny. Přijďte a přesvědčte se sami, jaké výhody přináší naše setkání s dodavateli.

 


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Věrnostní program 2023

3/5 2023

Vážení řemeslníci, stavebníci a drobní kutilové, 


i letošní sezónu Vám zpříjemníme Věrnostním programem s atraktivními dárky dle vašeho výběru na Datart.cz. Za Vaše nákupy ve stavebninách STAVOSPOL s.r.o. od vybraných dodavatelů budete opět sbírat body, které následně vyměníte za Vámi zvolenou odměnu. Na e-shopu Datart.cz na Vás čeká více než 50 000 položek zboží – spotřební elektronika, chytré telefony, notebooky, televize, elektromobilita, dílna a zahrada. 


Platí od 1. 5. - 30. 11. 2023 

Stavebniny STAVOSPOLvíce