Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

Aktuality

Rozšiřujeme sortiment

4/9 2023

Rozšiřujeme sortiment o produkty výrobců Bruk-Bet a Termalica.

 Jsme nadšení, že můžeme oznámit další rozšíření našeho sortimentu ve  o produkty od dvou výrobců, a to Bruk-Bet a Termalica.

Bruk-Bet je známý výrobce stavebních materiálů s dlouholetou tradicí a skvělou pověstí v oblasti betonových kostek a dlažebních kamenů. Jsou známí pro svou kvalitu, design a odolnost. Naše stavebniny nyní nabízejí Dlažbu VISIO. 

Termalica je dalším významným hráčem na trhu stavebních materiálů,. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby pomohly vylepšit energetickou účinnost budov a zvýšit pohodlí v interiéru.

Navštivte naše stavebniny a objevte široký sortiment těchto kvalitních výrobků.

Pomáháme Vám stavět více než 30 let.

více

V Hodoníně rozšiřujeme nabídku o produkty MEA

7/8 2023

Jsme rádi, že můžeme oznámit vzrušující novinku - náš sortiment se rozšiřuje o produkty od výrobce MEA.


Naše spolupráce s MEA znamená, že nyní můžeme nabídnout ještě pestřejší a komplexnější sortiment pro naše zákazníky. Bez ohledu na to, zda jste profesionálním stavebníkem, řemeslníkem nebo jednoduše hledáte materiály pro své domácí projekty, máme pro vás řešení. Od systémů pro odvodnění až po stavební ocel, MEA produkty jsou zde, aby vám pomohly dosáhnout optimálních výsledků.


Věříme, že kvalitní služby jsou stejně důležité jako kvalitní produkty. Zastavte se u nás, rádi vám pomůžeme najít nejlepší řešení, poskytneme rady, doporučení a dalších informace, které vás zajímají.


Rozšiřujeme náš sortiment o kvalitní produkty od výrobce MEA, abychom vám mohli poskytnout ještě lepší výběr a kvalitu. Navštivte nás a dejte nám příležitost vás přesvědčit o naší špičkové nabídce.


Pomáháme Vám stavět už více než 30 let.

 


více

Otevíráme míchací centrum

12/7 2023

S radostí Vám sdělujeme, že jsme otevřeli nové míchací centrum, kde mícháme omítky značky weber.

 


Weber je lídrem ve výrobě stavebních materiálů a jeho omítky jsou jednoduše nepřekonatelné. Ať už stavíte nový rodinný dům, nebo provádíte renovaci, omítky weber jsou tím pravým výběrem pro dosažení perfektního výsledku.


Abychom Vás oslovili ještě více, máme pro Vás skvělou novinku! Až do konce srpna máme speciální akci, při které Vám ke každé zakoupené omítce na rodinný dům do 400  nabízíme penetraci zcela ZDARMA. Penetrace je nezbytná pro ochranu Vašich zdí a prodloužení životnosti omítky. Tato nabídka je výjimečná příležitost, kterou rozhodně nechcete promeškat.


Navštivte naše stavebniny STAVOSPOL, můžete se těšit na široký výběr barev a textur, které dokonale ladí s Vaším designovým konceptem a přinesou Vašemu exteriéru eleganci a styl. Vaše stavební projekty si zaslouží to nejlepší a my jsme tu, abychom Vám to umožnili.

Nezapomeňte, že nabídka penetrace zdarma platí pouze do konce srpna, takže neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti.


Pomáháme Vám stavět už více než 30 let.

 


Akce platí do 31. 8. 2023


více

Rozšiřujeme nabídku o vazníky

12/7 2023

Vážení zákazníci, máme pro vás skvělou novinku! Nyní NOVĚ nabízíme vazníky ze sušeného hoblovaného řeziva, které představují skvělou volbu pro vaši střechu. Naše příhradové hoblované střešní vazníky jsou dodávány z řeziva vysušeného na 15 % vlhkosti, což zajišťuje odolnost proti dřevokazným škůdcům.


Díky tomu, že dřevo prošlo procesem sušení, jsou naše vazníky tvarově stálejší a méně náchylné k deformacím. Nemusíte se obávat, že by se v průběhu času začaly kroutit nebo měnit svůj tvar.


A to není vše! Abyste měli jistotu, že vazníky budou perfektně odpovídat vašim potřebám, nabízíme projektování na míru ve 3D. Tým certifikovaných odborníků se postará o kompletní proces od návrhu až po samotné provedení. Vaše střecha bude taková, jak jste si představovali!


Ať už preferujete vazníky s montáží nebo bez ní. Nabízíme také dopravu na autě s rukou, abychom vám usnadnili celý proces.


Takže pokud plánujete stavební projekt a potřebujete spolehlivé a kvalitní vazníky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi stavebními potřebami!


Pomáháme Vám stavět už více než 30 let.

 


více

Středy s dodavatelem v Hodoníně

23/5 2023

Vážení zákazníci,

máme pro vás skvělou zprávu!


 

Každou středu pořádáme setkání s dodavateli stavebního materiálu přímo u nás ve stavebninách v Hodoníně. Tohle je ideální příležitost seznámit se s nejnovějšími produkty a získat užitečné informace přímo od odborníků.


 

A to není všechno! Připravili jsme pro vás občerstvení, abyste si mohli dobře pochutnat během setkání. A jako bonus nabízíme zvýhodněnou cenu na vybrané zboží.


 

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost posílit své stavební know-how, navázat nové obchodní kontakty a získat kvalitní materiály za výhodné ceny. Přijďte a přesvědčte se sami, jaké výhody přináší naše setkání s dodavateli.

 


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Věrnostní program 2023

3/5 2023

Vážení řemeslníci, stavebníci a drobní kutilové, 


i letošní sezónu Vám zpříjemníme Věrnostním programem s atraktivními dárky dle vašeho výběru na Datart.cz. Za Vaše nákupy ve stavebninách STAVOSPOL s.r.o. od vybraných dodavatelů budete opět sbírat body, které následně vyměníte za Vámi zvolenou odměnu. Na e-shopu Datart.cz na Vás čeká více než 50 000 položek zboží – spotřební elektronika, chytré telefony, notebooky, televize, elektromobilita, dílna a zahrada. 


Platí od 1. 5. - 30. 11. 2023 

Stavebniny STAVOSPOLvíce

Velikonoční otevírací doba

14/3 2023
Vážení zákazníci, 


 

i my se doma budeme připravovat na Velikonoce, péct mazanec nebo beránka a malovat kraslice. ALE v pátek dopoledne jsme tu stále pro vás. 

Podívejte se na naši Velikonoční otevírací dobu!


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

 

více

Přecházíme na letní otevírací dobu

9/3 2023
Vážení zákazníci, 


20. 3. první jarní den nám přinese změnu otevírací doby. Zahájíme letní provoz, podívejte se jak bude mít otevřeno vaše oblíbená prodejna.Těšíme se na vás!

Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Tradiční setkání obchodních partnerů v Prostějově

1/2 2023

Sport nás stmeluje.

 

V pátek 20. 1. 2023 proběhlo dnes již tradiční setkání obchodních partnerů z Prostějova. Ročník 2023 byl fenomenální, rozjeli jsme to na všech drahách a kuželky jenom lítaly.


 

Abychom podpořili týmového ducha, přestože jsme mezi sebou navzájem soutěžili, oblékli jsme si stejná trička a společně se občerstvili jídlem i pitím. Na konci akce nechybělo vyhlášení vítězů, předání diplomů a tombola, na kterou se všichni těšili celý večer a toužili vyhrát hlavně ty nakládané utopence.


 

Akce byla parádní jsme rádi že se vás zúčastnilo tolik a už se nemůžeme dočkat ročníku 2024. 


Ještě jednou děkujeme všem partnerům této akce: Busscher & Hoffmann, Cemix, Weber, Ferobet, Heluz, Henkel, Isover, Metrum, Sievert, Starotrade, Toptrade, Wienerberger,  Ytong.


 

 

více

Školení montáže střešních oken VELUX

24/1 2023

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás pozvali na školení společnosti VELUX, které je zaměřeno na montáž střešních oken pro začátečníky a pro ty, kteří doposud školení VELUX neabsolvovali. Toto školení Vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro správnou montáž střešních oken VELUX. Seznámíte se s novinkami VELUX pro rok 2023, dozvíte se zde tipy a triky od zkušeného servisního technika a můžete se poradit s odborníky v oboru.

Školení je zdarma a po jeho úspěšném absolvování získáte certifikát firmy VELUX. Můžete se těšit i na malý dárek a občerstvení.

Místo konání: Tréninkové centrum VELUX, Brno

Termín školení: 8. 3. 2023 v 9:00 - 13:00

Kapacita školení je omezena. Rezervujte si své místo včas zde: VELUX školení v regionech pro montážní firmy

Více informací o školení a rezervaci naleznete na webových stránkách.

Využijte tuto příležitosti k setkání s odborníky značky VELUX a ke zlepšení svých dovedností v montáži střešních oken.


 

 

více

Vánoční Otevírací doba

12/12 2022

Vážení zákazníci, 

podívejte se na naši otevírací dobu během letošních svátků.


Po novém roce nás také čekají inventury na všech pobočkách, během těchto dní budeme mít zavřeno.


Děkujeme za pochopení

Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

více

Svátek 17. 11.

7/11 2022
Vážení zákazníci, 

ve čtvrtek 17. 11. budeme mít otevřeno v sobotním režimu od 7:00 do 11:00.

Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

více