Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

Aktuality

Akční nabídka STAVOLINE

31/5 2023

Vážení zákazníci,


červen je měsíc hloubkové penetrace STAVOLINE!


Která je vysoce penetrační a zpevňující nátěr, který zaručuje hloubkové ošetření podkladového materiálu. Sjednocuje povrchové vlastnosti stavebních podkladů.


Pro práci s hloubkovou penetrací a následnými nátěry můžete využít i další příslušenství, které naleznete v našem sortimentu. Naši prodejci vám rádi poradí.


Neváhejte využít této nabídky, platnost je omezena jen do konce června.


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Středy s dodavatelem v Hodoníně

23/5 2023

Vážení zákazníci,

máme pro vás skvělou zprávu!


Každou středu pořádáme setkání s dodavateli stavebního materiálu přímo u nás ve stavebninách v Hodoníně. Tohle je ideální příležitost seznámit se s nejnovějšími produkty a získat užitečné informace přímo od odborníků.


A to není všechno! Připravili jsme pro vás občerstvení, abyste si mohli dobře pochutnat během setkání. A jako bonus nabízíme zvýhodněnou cenu na vybrané zboží.


Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost posílit své stavební know-how, navázat nové obchodní kontakty a získat kvalitní materiály za výhodné ceny. Přijďte a přesvědčte se sami, jaké výhody přináší naše setkání s dodavateli.


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Nabízíme pásy Büsscher Hoffmann

15/5 2023
Vážení zákazníci, 


v nabídce pro vás máme i asfaltové hydroizolační pásy.

BARUBIT V60 S35 s vložkou ze skelné rohože. Používá se jako přídavná podkladní vrstva pro asfaltové systémy nebo jako hydroizolace spodní stavby proti zemní vlhkosti.


BARUGLAS G200 S40 s vložkou ze skelné tkaniny. používá se jako spodní vrstva vícevrstvých hydroizolačních systémů střech nebo jako protiradonová bariéra a hydroizolace spodní stavby proti zemní vlhkosti.

Ceny platí do 31. 5. 2023

Těšíme se na vás!


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Věrnostní program 2023

3/5 2023

Vážení řemeslníci, stavebníci a drobní kutilové, 


i letošní sezónu Vám zpříjemníme Věrnostním programem s atraktivními dárky dle vašeho výběru na Datart.cz. Za Vaše nákupy ve stavebninách STAVOSPOL s.r.o. od vybraných dodavatelů budete opět sbírat body, které následně vyměníte za Vámi zvolenou odměnu. Na e-shopu Datart.cz na Vás čeká více než 50 000 položek zboží – spotřební elektronika, chytré telefony, notebooky, televize, elektromobilita, dílna a zahrada. 


Platí od 1. 5. - 30. 11. 2023 

Stavebniny STAVOSPOLvíce

Dárek k nákupu STAVOLINE

1/5 2023

Vážení zákazníci,


v nabídce pro vás máme

jednosložkovou hydroizolaci a tekutou lepenku STAVOLINE.


Tekutá jednosložková elastická hydroizolace Stavoline je určena hlavně pro vytvoření bezesparé hydroizolační vrstvy na minerálních podkladech v interiéru i exteriéru.


Pružná dvousložková hydroizolační těsnicí hmota Stavoline je určena na hydroizolace pod obklady a dlažbu v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích na užitkovou vodu.


Ceny platí do 31. 5. 2023


více

Výprodej Mikawi

19/4 2023
Vážení zákazníci, 


v Pohořelicích jsme spustili výprodej lišt, profilů a oblouků značky Mikawi. Vyberte si ze seznamu a neváhejte, výprodejová akce platí pouze na nákup na prodejně.


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

více

Velikonoční otevírací doba

14/3 2023
Vážení zákazníci, 


 

i my se doma budeme připravovat na Velikonoce, péct mazanec nebo beránka a malovat kraslice. ALE v pátek dopoledne jsme tu stále pro vás. 

Podívejte se na naši Velikonoční otevírací dobu!


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

 

více

Nabízíme Asfaltové modifikované pásy

13/3 2023
Vážení zákazníci, 


v nabídce pro vás máme i asfaltové modifikované pásy. Vyznačují se vynikající zpracovatelností, elasticitou, nízkou teplotou ohybu za nízkých teplot a dlouhou životností. 


Modifikované asfaltové pásy se používají  na všechny aplikace vodotěsných, parotěsných a protiradonových systémů, zvláště v případě středně a více náročných staveb nebo všude tam, kde investor upřednostňuje dlouhou životnost a bezporuchovost vodotěsných izolací. 


Ceny platí do 31. 3. 2023

Těšíme se na vás!


Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Nakupte produkty značky Ytong

9/3 2023
Vážení zákazníci, 


 

na našich stavebninách nakoupíte produkty značky YTONG a další příslušenství. Podívejte se co vše vám nabízíme a neváhejte poslat objednávku online nebo se zastavit na jakoukoli prodejnu. Rádi vás uvidíme!


Ceny platí do 31. 3. 2023

Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Přecházíme na letní otevírací dobu

9/3 2023
Vážení zákazníci, 


20. 3. první jarní den nám přinese změnu otevírací doby. Zahájíme letní provoz, podívejte se jak bude mít otevřeno vaše oblíbená prodejna.Těšíme se na vás!

Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

 

 

více

Nabídka měsíce STAVOZIM

20/2 2023
Vážení zákazníci, 


nabízíme vám STAVOZIM 1-10 litrů v nabídce měsíce. STAVOZIM je bezchloridový kapalný urychlovač tvrdnutí a přísada proti mrazu do betonů a malt. Můžete s ním zdít až do -10°C. Nenechte se překvapit nočními mrazíky a mějte jistotu s naší nabídkou měsíce. 

Akční nabídka platí do vyprodání zásob.
Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

 

více

Velký výprodej zárubní Brno Staňkova

15/2 2023
Vážení zákazníci, zahajujeme výprodej zárubní.


Na prodejně Brno Staňkova seženete nejrůznější zárubně značky Kooperativa za výprodejovou cenu. Tato akce se vztahuje pouze na nákup na prodejně.


Akční nabídka platí do vyprodání zásob.
Stavebniny STAVOSPOL


 

 

 

více