Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

Kariéra

Jmenuji se Pavel Žák a společnost STAVOSPOL jsem založil před 30ti lety. Začínali jsme s rodinou a pár zaměstnanci a nyní je nás 70. To, co nás všechny spojuje a drží pohromadě, je vzájemná důvěra a přirozená ochota si pomáhat a společně řešit problémy, které nastanou. Umíme se spolu zasmát, stejně tak, jako si občas vyříkat nepříjemnosti. K zaměstnancům se vždy chováme s respektem a možná taky proto tu přibližně třetina mých kolegů pracuje více než 10 let a toho si velmi cením. Vážím si všech svých zaměstnanců, kteří každý den poctivě pracují a naplňují tak smysl existence naší firmy. A sice pomáhat našim zákazníkům stavět, bydlet a žít.

Naším cílem je budovat udržitelné a smysluplné podnikání založené na dlouhodobých férových vztazích se zákazníky. Pro mě to nejsou prázdná slova, ale závazek. Odpovědnost. Budování znamená život. A tím nejcennějším v životě je rodina. Tak se staňte součástí naší rodiny.

Pavel Žák

Volné pozice

Momentálně nehledáme zaměstnance, ale pokud Vás naše firma zaujala, pošlete přesto životopis na e-mail AJetelinova@stavospol.cz a pobavíme se o možnostech.

Nenašli jste pozici, která by Vás zaujala, ale přesto byste rádi pracovali ve STAVOSPOLu?
Máte jakékoliv jiné dotazy ohledně práce u nás?

Kontaktujte nás
Alena Jetelinová
Telefon: 730 528 111
E-mail: ajetelinova@stavospol.cz