Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

O Společnosti STAVOSPOL, s.r.o.

Společnost STAVOSPOL byla založena v roce 1991 a od té doby se stala jedním z předních dodavatelů stavebních materiálů převážně na Moravě. 

Náš příběh začal v podobě malého rodinného podniku, který se postupně rozrostl a vybudoval si pevnou pozici na trhu. Dnes vlastníme síť šesti prodejen, rozmístěných ve významných městech na území Moravy.

10100


V průběhu let se STAVOSPOL vyvíjel a rozšiřoval své služby. Snažíme se nyní efektivně reagovat na potřeby zákazníků a neustále rozšiřovat sortiment, dnes již nabízíme širokou škálu stavebních materiálů a jsme schopní se přizpůsobit potřebám našich zákazníků.                                                                                              

Naším cílem je stát se významným subjektem v oblastech obchodu a služeb spojených se stavebnictvím, ale zaměřujeme se také na udržitelnost a dlouhodobou prosperitu naší firmy. Vize společnosti je rozvíjet svou přítomnost na trhu a rozšiřovat svou klientelu prostřednictvím poskytování komplexních a kvalitních řešení stavebních potřeb.

S rostoucím úspěchem jsme založili vlastní privátní značku STAVOLINE, kvalitní výrobky připravené ve spolupráci se zahraničními i tuzemskými výrobci. Neustále pracujeme, rozšiřujeme a vylepšujeme naši nabídku STAVOLINE, která se stala symbolem kvality a spolehlivosti naší firmy. 

10101

Jako součást svého poslání se STAVOSPOL zaměřuje na pomoc lidem při stavbě jejich vlastních domovů a projektů. Tak také vzniknul náš slogan Pomáháme Vám stavět! Cílem je poskytnout zákazníkům kompletní řešení a podporu od počátečních konzultací až po dokončení projektu. Neomezujeme se pouze na dodávku materiálů, ale aktivně spolupracujeme s klienty při výběru nejvhodnějších variant s nabídkou odborného poradenství a technické podpory.

Dalším důležitým aspektem pro STAVOSPOL je zajištění vysoké kvality služeb a spokojenosti zákazníků. Společnost se snaží vybudovat dlouhodobé vztahy s klienty a plně rozumět jejich potřebám. Důraz je kladen na profesionální přístup, dodržování termínů a závazků, a také na komunikaci a flexibilitu.

V rámci svého podnikání STAVOSPOL ctí zásady etického chování a zodpovědnosti vůči společnosti a životnímu prostředí. 

Účelem naší společné práce ve společnosti STAVOSPOL je pomáhat lidem stavět. A to jak investorům a konečným uživatelům, tak těm, kdo pro ně staví. Nebo je vzájemně propojíme. Je naší základní povinností mít vždy k dispozici materiál, který zákazník potřebuje a který ve stavebninách očekává. To je základ. Ale nejde jen o materiál. Ten se dá koupit na každém rohu. My k němu přidáme také odpovídající služby. Materiály a technologie budeme dobře znát, abychom mohli poradit s výběrem a použitím. Zboží budeme vždy dodávat s kompletní dokumentací, ve sjednané lhůtě, 100% kvalitě a za spravedlivé ceny.