Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

O Společnosti STAVOSPOL, s.r.o.

Společnost STAVOSPOL byla založena v roce 1991 a od té doby se stala jedním z předních dodavatelů stavebních materiálů převážně na Moravě. 

Náš příběh začal v podobě malého rodinného podniku, který se postupně rozrostl a vybudoval si pevnou pozici na trhu. Dnes vlastníme síť šesti prodejen, rozmístěných ve významných městech na území Moravy.

V průběhu let se STAVOSPOL vyvíjel a rozšiřoval své služby. Snažíme se nyní efektivně reagovat na potřeby zákazníků a neustále rozšiřovat sortiment, dnes již nabízíme širokou škálu stavebních materiálů a jsme schopní se přizpůsobit potřebám našich zákazníků.                                                                                              

Naším cílem je stát se významným subjektem v oblastech obchodu a služeb spojených se stavebnictvím, ale zaměřujeme se také na udržitelnost a dlouhodobou prosperitu naší firmy. Vize společnosti je rozvíjet svou přítomnost na trhu a rozšiřovat svou klientelu prostřednictvím poskytování komplexních a kvalitních řešení stavebních potřeb.

S rostoucím úspěchem jsme založili vlastní privátní značku STAVOLINE, kvalitní výrobky připravené ve spolupráci se zahraničními i tuzemskými výrobci. Neustále pracujeme, rozšiřujeme a vylepšujeme naši nabídku STAVOLINE, která se stala symbolem kvality a spolehlivosti naší firmy.