Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

Stavební chemie

V naší široké nabídce stavební chemie najdete mnoho výrobků od našich partnerských dodavatelů. Nakupte u nás sypký cement, vápno nehašené i na bílení, vápenný hydrát nebo vápenec v baleních až 40 kg. Dále nabízíme sádru, kvalitní směsi zdicí, opravné i speciální malty a mnoho typů omítek – jádrovou, minerální šlechtěnou, sanační, lehčenou, štukovou, sádrovou i pastovitou. V prodeji máme také profily i nástroje, které vám práci při nahazování usnadní. V kategorii betonů pak naleznete potěry, samonivelační stěrky, pojiva i rychletvrdnoucí a spádové směsi.

Ke stavební chemii patří i kategorie barev a nátěrů – najdete tu barvy fasádní i interiérové, penetrační a impregnační nátěry či pigmenty a báze k probarvování a tónovací barvy. Podle natíraného materiálu si můžete zvolit nátěry na kov či dřevo. Dokonalou omyvatelnost a neprostupnost vám zaručí latexové nátěry, barvu i do malých skulin dostanete snadno při nanášení sprejem. Nabízíme i barvy a laky na další povrchy, ředidla, čističe a odstraňovače nátěrů. Speciální kategorií pak jsou asfaltové nátěry, které připraví střechu na pevné spojení s hydroizolací.

Zákazníkům nabízíme silikony a tmely v kartuších či ve větších baleních. Chemické kotvy a montážní pěny pak udrží vše na svém místě a utěsní kdejakou skulinu.

Hydroizolační hmoty vaši stavbu spolehlivě ochrání proti pronikající vodě. Spárovací hmoty pak využijete nejen v koupelně. Stavební lepidla a stěrky pro zateplovací systémy by vám zase neměly chybět ve výbavě, pokud se chystáte svou stavbu izolovat. Další doplňky stavební chemie s využitím na stavbě, v domácnosti i na zahradě najdete v kategorii Příslušenství.