Košík 0,00 Kč 0 Hledat Menu

Tepelná izolace

V kategorii Tepelné izolace najdete vše, co budete potřebovat pro zateplení domu. Nabízíme polystyren (EPS) expandovaný i extrudovaný nařezaný v deskách či speciální izolaci pod úroveň terénu, která si poradí i s přímou vlhkostí – perimetr. Pro tepelnou izolaci podlahy pak určitě využijete i polystyrenovou kročejovou izolaci a dilatační pásy. Potřebujete spíše zateplit střechu? Využijte polyuretanovou pěnu (PIR či PUR – podle vybrané technologie a potřebných vlastností). Sháníte polystyrenové kuličky či lepidlo na polystyren a jiné speciality? Najdete je v sekci ostatních polystyrenových doplňků.

Přírodní minerální izolaci využijete k zateplení fasády, stropu, střechy i podlahy. U nás seženete minerální izolaci pro kontaktní i provětrávané fasády, pro podlahy a ploché střechy i materiál na zateplení stropu, příček a šikmé střechy. Na střechy můžete využít i skelnou izolaci v různých rozměrech a provedeních.

K tepelnému izolování budete potřebovat i doplňky jako tkaninu, hmoždinky s trnem či různé profily, lišty a zátky. Naše nabídka kvalitních stavebnin a pomůcek nejen pro tepelnou izolaci se neustále rozšiřuje, abyste i vy našli přesně to, co hledáte.